blog


#REZIMYDOBREM2016 - Akcja charytatywna - 1 czerwca 2016 w Dzień Dziecka!

Czytany 3763 razy Ostatnio zmieniany piątek, 17 czerwiec 2016 21:00

 

 

RE(a)ZIMY DOBREM i w zasadzie nie trzeba by tutaj nic już dodawać. Ci co znają Reziego doskonale wiedzą w czym rzecz, a pozostali (wiemy, że jeszcze tacy są) mniej doinformowani mogą dzięki temu wpisowy dowiedzieć się nieco o fajnym chłopaku Remigiuszu. W świecie internetowym znany jest jako ReZigiusz lub ReZi, youtuber i gracz, tegoroczny maturzysta. Nagrywa filmiki głównie w tematyce gier komputerowych, z powodzeniem udało mu się wciągnąć w ten świat swoją siostrę Wiktorię - Wiki. Na swoim kanale YouTube ma 2 MILIONY subskrybentów WOOW! i tyle samo powodów, aby robić to co lubi i kocha dalej. 

Czy to wystarczający powód żeby go poznać? 

W rodzinie siła, wraz ze swoim tatą prowadzi markę REZI STYLE, sklep internetowy z odzieżą i gadżetami i to właśnie pod nią została przeprowadzona tegoroczna akcja #ReZimyDobrem, która w Dniu Dziecka, która z założenia trwała tylko dobę. 1 czerwca 2016 dzięki ReZiemu, pomoc na najwyższym poziomie skierowana została na budowę rehabilitacyjnego placu zdrowia i zabawy dla małych pacjentów z Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. .

REZI 1

 Akcja zebrała wielu sojuszników, świadczą o tym zdjęcia w mediach społecznościowych osób biorących udział. Zaangażowani byli youtuberzy, sportowcy, sponsorzy a liczby przerosły chyba najmniejsze oczekiwania samego pomysłodawcy. Tego dnia, dzięki Wam dobro czyniącym zebrano 304 755,00 zł. W porównaniu z poprzednią akcją z 2014 r., w której zebrano równie niemałą sumkę bo 112 tys. zł na rzecz Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Jastrzębiu Zdroju, ta tegoroczna jest MEGA SUKCESEM!

SILIKONKI też tam były, komunikując zabawę w czarno pomarańczowych barwach. Nasze opaski z hasłem propagującym akcję dostępne były w sklepie REZI STYLE.

REZI 3

Dla młodych ale też i dla starszego pokolenia (rodzice, dziadkowie) REZI jest dobrym dowodem na to, że młodzież ma ciekawe i nowatorskie pomysły a internet może przynosić też korzyści zarówno im, jak pozostałej młodej społeczności. Trzeba tylko chcieć albo pokazać im jak to można robić.

Obejrzyjcie ten filmik i inne na kanale Reziego, mówią same za siebie.

https://www.youtube.com/embed/AAUPbD53FWQ 

Nam się to bardzo podoba jak młody chłopak angażuje, motywuje i zapala innych do działania.

Super!:) Tak trzymać! Trzymamy kciuki za jeszcze większe powodzenie takich akcji ReZi! A Wy każdego dnia, róbcie dobre rzeczy z tym naprawdę żyje się jeszcze lepiej :)

A teraz klikamy "Udostępnij" ten post i puszczamy dobro w świat :)

Miłego dnia Team Silikonkowy

 

SKLEP on-line http://sklep.silikonki.pl

ZAMÓWIENIA dla organizatorów akcji społecznych, fundacji, organizacji non-profit,

Zapytaj o silikonki email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Kalendarz

« Styczeń 2018 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

2014 ? Silikonki All rights reserved. Powered by htaccess.pl