blog


Exchange for Experience

Czytany 167113 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 03 luty 2015 13:47

Opaski silikonowe mają wiele pożytecznych społecznie zastosowań, mogą pełnić rolę cegiełek, zbierać pieniądze na ważne cele, mogą wyróżniać, nagradzać, być zamiast biletu. Polecam artykuł podsumowujący konferencję studentów SGH Exchange for Experience.

Podczas kolejnej, czternastej już, edycji Exchange for Experience gościliśmy 24 uczestników z całego świata. Po czułych powitaniach na lotniskach i dworcach, skąd odbieraliśmy naszych przybyszów, nadszedł czas na warsztaty oraz oczywiście integrację. Warsztaty z tematyki zarządzania marką i marketingu zorganizowane zostały we współpracy z firmami: Beneso, Saatchi&Saatchi, Grupa Topex oraz Procter&Gamble, a dwa z nich zostały również poprowadzone przez przedstawicieli kadry akademickiej SGH: panią Natalię Wojciechowską oraz panią Izabelę Kowalik.

Pierwsze dwa dni upłynęły wszystkim na ogólnym zapoznawaniu się uczestników ze stolicą i organizatorami (m.in. w trakcie gry miejskiej na Starówce). Trzeciego dnia wieczorem odbyła się uroczysta gala, którą uświetnił TORT przygotowany specjalnie dla nas przez cukiernię Sweet Home.

Po wieczorze splendoru i nocy niesamowitych wrażeń klubowych nadszedł dzień czwarty i poranny wyjazd do Krakowa. W ?kulturalnej stolicy Polski? spędziliśmy dwa dni, zwiedzając najsłynniejsze miejsca tego miasta oraz (oczywiście J) integrując się z uczestnikami. Jednym z najbardziej niezapomnianych przeżyć, zarówno dla organizatorów jak i uczestników, była impreza w tramwaju. To była prawdziwa jazda bez trzymanki!

Pięć dni konferencji Exchange for Experience były zatem pięcioma dniami wspaniałych wrażeń i pomyślnej integracji na międzynarodowym poziomie. Uczestnicy już tęsknią za polskimi gospodarzami i podtrzymują więzi zrodzone podczas pobytu w Polsce!

Jako pamiątkę po E4E każdy z nich dostał mały gadżet w postaci silikonowej bransoletki od firmy Silikonki. To z pewnością uniemożliwi naszym uczestnikom zatarcie wspomnień, które stąd zabrali. Bardzo cieszymy się z sukcesu tegorocznej edycji i mamy nadzieję na równie pozytywne wrażenia przyszłorocznych uczestników!

Kalendarz

« Sierpień 2018 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

2014 ? Silikonki All rights reserved. Powered by htaccess.pl